ARMEX GROUP s.r.o.

Folknářská 1246/21 405 02 Děčín VI  | IČ: 05735025

„ARMEX patří mezi TOP 20 firem v ČR a zároveň je největší společností Ústeckého kraje.“

„ARMEX GROUP s.r.o prostřednictvím svých dceřiných společností podniká v oblasti prodeje pohonných hmot, energetiky, provozuje vlastní síť čerpacích stanic, vyvíjí developerskou a inženýrskou činnost, investiční výstavbu a správu průmyslových zón, prodává průmyslové armatury a podporuje i rozvoj startupů. ARMEX působí na českém trhu již od roku 1992.“

  • Prodáváme pohonné hmoty a provozujeme čerpací stanice po celé ČR.
  • V centru Děčína budujeme multifunkční třípatrovou budovu, která nabízí sportovní aktivity, zdravou a zároveň tradiční gastronomii a ubytovací kapacity. 
  • Zajišťujeme investiční projekty, inženýring a výstavu průmyslových objektů, kanceláří a multifunkčních objektů. 
  • Podnikáme v oblasti energetiky, mezi naše zákazníky patří  jak domácnosti, tak podnikatelé, obce a další subjekty.
  • ARMEX GROUP jako největší skupina Ústeckého kraje aktivně přijímá svůj díl společenské odpovědnosti v regionu Děčínska resp. Ústecka a rozvíjí v této oblasti mnohé dobročinné a prospěšné projekty. 
131932776

Dle Czech Top 100 patříme mezi 20 největších firem v ČR

Společnost ARMEX GROUP se poprvé ve své 27leté historii dostala mezi 20 největších firem v České republice. V hlavním žebříčku zveřejněném organizací Czech Top 100 obsadila díky svým tržbám za rok 2017 ve výši 24 miliardykorun 20. pozici. ARMEX GROUP je tak zároveň největší společností Ústeckého kraje ajednou z největších společností s ryze českým a privátním kapitálem v České republice.

Více informací na webu Armex Group
Externí odkaz

Přejít na web společnosti