Na našich zaměstnancích nám záleží

V našich firmách máme velké ambice a jsme lídrem v tom, co děláme. I proto rozšiřujeme tým a hledáme nové tváře do naší party, které nám pomohou formovat budoucnost energetiky. 

Nebo nás kontaktujte na e-mailu kariera@tgc.cz, chcete-li se u nás více porozhlédnout nebo rovnou pracovat. Navštívit můžete také náš náborový web, který najdete na adrese http://www.zijemeenergii.cz 

Sabina Staňková
O spokojenost zaměstnanců se stará HR manažerka Sabina Staňková. 
O spokojenost zaměstnanců se stará HR manažerka Sabina Staňková. 

Co o nás říkají naši zaměstnanci?

Tahle firma mi dala spoustu nových kamarádů, nikdo se tu na mě nemračí a proto se do téhle práce každý den za těmito lidičkami těším. Nabíjí mě neustále novou energíí. ​

Janča Kejíková​
Dlouholetá kolegyně​

Máme skvělý kolektiv a dělám práci, která mě baví.

Jaroslav Janek
Oddělení back-office

Baví mě práce v týmu, kde je pokoření výzvy mým každodenním cílem.​

Nikola Zlámalová​
Oddělení back-office​

I když mi je přes padesát let, našla jsem práci která mě baví a také kolektiv skvělých mladých lidí, kteří mi vždy podají pomocnou ruku.

Dagmar Skalníková​
Dlouholetá kolegyně​

Kanceláře Vídeňská 63, Brno

Naše hlavní zázemí se nachází v Brně, na Vídeňské 63. Sídlíme v moderní 5. patrové administrativní budově, která je strategicky umístěna na trase tramvaje č. 5, 2 a 8. Do Výhodou je blízkost obchodního domu Lídl a Albert, stejně tak množství restaurací pár desítek nebo stovek metrů od budovy. 

Společné aktivity

Každý rok pro naše zaměstnance a partnery pořádáme nejrůznější aktivity. Tou poslední byl vánoční večírek, který se konal v prostorách Nové tržnice na Zelném trhu v Brně a zúčastnilo se ho více než 200 kolegů a partnerů. Jak to na místě vypadalo se můžete podívat v krátkém videu níže. 

Nebo nám životopis na kariera@tgc.cz a příští večírek už si můžete užít s námi. Těšíme se!