Občanům s.r.o.

 

Občanům s.r.o. | Vídeňská 995/63, Štýřice, 639 00 Brno | IČ: 06380964

„Spojili jsme domácnosti z celé České republiky do jednoho celku. Díky tomu mají všichni přístup k produktům, službám a dalším výhodám, které byly dříve dostupné jen velkým firmám. Porovnáme výdaje v domácnosti s ostatními a navrhneme, kde ušetřit, a nebo kde získat za stejné peníze, lepší služby.“

Naše služby a produkty

Energetické služby

Zaevidujeme vaše energetické smlouvy a faktury a dáme vám vědět, zda nemůžete ušetřit změnou tarifu nebo sazby.

Kominické služby

Zajistíme pro vás pravidelné čištění komínů a revizi v souladu s požadavky zákonů.

Finanční služby

S námi budete mít smlouvy k finančním a pojistným produktům Vaší domácnosti komfortně a bezpečně uloženy na jednom místě s možností porovnání.

Pitná voda

Poradíme vám, jak ušetřit spotřebu i výdaje za pitnou vodu. V domácnostech průměrně snižujeme spotřebu o 14 %.

Solární systémy

Zajistíme vám poradenství s garancí získání dotace na instalaci fotovoltaických systémů. Výše dotace může přesáhnout i 100 000 Kč.

S námi se nepřepočítáte

Jde nám o vaši dlouhodobou úsporu. Na to se můžete spolehnout.

Naši klienti říkají ...

V rámci projektu Šetříme občanům jsem ušetřila na elektřině 6 200 Kč a na plynu 4 380 Kč. Servis o veškeré aktivity bylya doteď jsou v pořádku, jsem velmi spokojená, neměnila bych. Mohu vřele doporučit těm, co ještě váhají.
Martina Pásková​
Horní Bludovice​

S projektem Šetříme občanům jsem velmi spokojená. Jako matka a podnikatelka jsem stále v jedno kole. Nejvíce mi vyhovuje, že vše řeší za mě a já se mohu věnovat podstatnějším věcem. Za první rok mi na dvou domech a jednom bytě projekt přinesl úsporu přes 16 000 Kč.

Monika Palásková​
Mošnov

Na domácnosti se mi snížili náklady na plyn za rok již o 3 200 Kč. Proto bych tuto službu rád doporučil každému. Zvlášť i nezištnou starost o mne jako zákazníka ze strany obchodního zástupce. ​

Josef Kolář​
Baška​

Přejít na web společnosti

Přejit na www.setrimeobcanum.cz