ZEUS Solutions s.r.o.

ZEUS Solutions s.r.o. | Karolíny Světlé 716/1, Líšeň, Brno | IČ: 29263760

Společnost ZEUS Solutions zajišťuje holdingu komplexní IT služby. Má již vyvinutou řadu systémů pro podporu obchodní činnosti a back-office. Veškeré jejich aplikace jsou konstruovány tak, aby je bylo možné lehce upravit dle přání a potřeb zákazníka. Na správu jejich systémů má vlastní analytiky a programátory, kteří se věnují údržbě a rozvoji. Chcete pro nás pracovat? Podívejte se na volné pozice na našem webu. 

Vyvíjíme aplikace i weby

Klientský portál

„Klientský portál je víc než klientský portál.“ Jako cože? Tahle věta musela copywritera stát obdivuhodné úsilí. Vysvětlení na sebe nedá ale dlouho čekat. Portál umí pracovat se spotřebou domácnosti, přesně odhadnout přeplatky na konci roku, pojmout vaše smlouvy do šanonu a k tomu třeba spočte vaši CO2 emisní stopu. Fandíme ekologii a zodpovědné domácnosti, takže portál lze mít i bez nutnosti být našim klientem.

CRM Business maker

Slova PO Davida: „nejlepší CRM systém ever“ ….. to není! Denně ale šetří na back-office firmy obrovské množství práce. Co-working na tomto projektu znamená huge procesní problematiku, business inteligenci, datové mosty a dýchat pro sedmičlenný agilní tým.

Webové stránky

Prostě umíme udělat webiki se vším, co k tomu patří. Rádi zapomínáme OG tagy a neradi testujeme browsery od Microsoftu, snad proto je děláme jen pro firmy uvnitř holdingu. A i tak se nenudíme. Co dodat? Možná: „Lorem ipsum dolor sit amet...“

Přejít na web společnosti