O nás

Jsme rádi, že vám můžeme představit naše sdružení firem, které patří mezi největší správce služeb domácností v České republice. Zajišťujeme pro domácnosti, firmy, spolky, instituce a další právnické osoby, komplexní služby v oblastech energetiky, financí a dalších služeb.

 

  •  Zajišťujeme asistenční a servisní služby.
  •  Snižujeme výdaje našich klientů formou dlouhodobé stabilizace.
  •  Vytváříme volné finanční prostředky, pro další využití (nejen) v domácnosti.

Vše řešíme s profesionálním přístupem za klienta. Tím minimalizujeme riziko vzniku neočekávaných výdajů, stabilizujeme pravidelné platby domácnosti, předpovídáme změny na trhu služeb a předcházíme neplánovaným výdajům. I do budoucna chceme rozvíjet služby a produkty tímto směrem a rozšiřovat naše produktové portfolio. Budeme rádi, když toho budete součástí! 

Představení ARMEX GROUP

Díky úzké spolupráci s ARMEX GROUP, největší skupinou Ústeckého kraje a 20. největší v České republice s celkovými tržbami pohybující se na hranici 24 miliard Kč, jsme získali nový impuls k dalšímu rozvoji. 

 

Společnost ARMEX GROUP kapitálově vstoupila do společnosti TG Community Holding a.s. a díky tomu jsme získali přístup k nejmodernějším technologiím a podporu napříč jednotlivými segmenty podnikání. 

 

 

Se silným zázemím tak budeme i nadále rozšiřovat poskytované služby směrem k domácnosti a zvyšovat klientskou péči a podporu.

 

 

Chceme se stát jedničkou na trhu v komplexní správě služeb v domácnosti s důrazem na zvýšení bezpečí, dosažení úspory a spokojenost klientů.

Začali jsme energetikou ...

Naší vizí bylo zajistit domácnostem úsporu na dodávkách energií. Nechtěli jsme to ale dělat jako všichni ostatní, proto jsme jako první v České republice pozvali dodavatele do holandské aukce, která přinesla okamžité snížení ceny stovkám klientů. 

Postupně se přidávali další domácnosti po celé České republice, ze kterých s námi přes 95 % spolupracuje dlouhodobě a opakovaně.

 

Na 1 000 m2 kancelářských ploch v Brně, Praze, Ostravě a ve Zlíně zaměstnáváme profesionály, kterým záleží na spokojenosti našich klientů. 

IMG_7301

Komplexní správa služeb domácnosti

Součástí naší služby byla, je a bude komplexní a dlouhodobá asistence, kterou pro klienty poskytujeme bezplatně. S klienty máme nadstandartní vztah, který je založen na důvěře a znalosti prostředí.

 

 

Klientům zajišťujeme volné finanční prostředky, které mohou využít např. pro zvýšení komfortu, bezpečí. Jednotlivé služby zprostředkováváme nebo sami dodáváme prostřednictvím dceřinných firem nebo akvizicí na trhu.

 

 

Poskytované služby: 

 – energetické služby (elektřina, zemní plyn)

 – revize spalinových cest (čištění komínů)

 – finační a pojišťovací služby (zprostředkovaně)

 – instalace a servis kotlů, solárních systémů a tepelných čerpadel

 – poradenství v oblasti dotačních titulů (např. výměna kotlů, fotovoltaické elektrárny, atp.)

 – služby v oblasti BoZP a požární ochrany 

 

 

A mnohé další připravujeme!

 

DSC01668