Společenská odpovědnost

Zakládáme si na společenské odpovědnosti a vzájemné důvěře. Podnikáme odpovědně, zaměstnance pravidelně školíme a externí pracovníky důkladně prověřujeme. Máme vlastní etický kodex, který dodržujeme napříč všemi společnostmi koncernu. Dlouhodobě se zaměřujeme na podporu vzdělanosti občanů. 

 

Naše projekty

S vlastními projekty oslovujeme obce, instituce, školy, domácnosti i občany a snažíme se je vzdělávat, například v oblasti péče o životní prostředí. Pokud se o našich projektech chcete dozvědět více, budeme rádi, když se obrátite na odpovědnou osobu. Máte projekt, který nám chcete představit a spolupracovat na něm? Ozvěte se na náš e-mail

Ekonomický portál Kupní síla

Pomáháme občanům zvyšovat kupní sílu. Informujeme o zaručených mzdách, platových tabulkách nebo valorizaci důchodů. Varujeme před podvodníky, srovnáváme ceny bydlení, energií, potravin atd.

 

Navštivte web: www.kupnisila.cz

Obnovitelně.cz

Obnovitelně.cz přináší informace o moderní energetice v širších souvislostech udržitelné ekonomiky. Čtenáře informujeme o aktuálním dění ve využití obnovitelných zdrojů, akumulaci energie nebo elektromobilitě. Informujeme o novinkách z českého prostředí, ale také zajímavých nápadech nebo progresivních krocích ve využití šetrných zdrojů energie v zahraničí.

 

Navštivte web: www.obnovitelne.cz

Šetříme pitnou vodu s projektem „Kapku šetřím“

Projekt přináší možnost úspory výdajů za pitnou vodu. Zapojují se do něj obce, instituce, firmy i domácnosti v ČR a pomocí jednoduché aplikace či webového rozhraní sdílejí své úspory za vodu. Ty dosahují průměrně 25 % a jsou trvalé. 

 

Navštivte web: www.kapkusetrim.cz 

logo_2 copy_trans

Hledáme další projekty!

Pošlete představení projektu na marketing@tgc.cz a my se vám ozveme!

Nebojte se nás oslovit

Máte projekt, který se zaměřuje na domácnosti, spotřebitele, vzdělávání, úsporu nákladů, udržitelnou společnost? Dejte nám vědět, rádi se s vámi setkáme a probereme možnosti spolupráce.