Spolupracujte s námi

Patříme mezi největší správce služeb domácností v ČR. Pro obsluhu požadavků našich klientů i další rozšiřování našich projektů, hledáme motivované obchodní sítě a konzultanty, kteří se nebojí nových výzev. 

 

Přidejte se k nám a začněte ihned čerpat výhody spolupráce. Zpřístupníme vám nové služby v oblasti správy domácností, dodávek energií, finanční produkty, řemesla, revize, servisy a další, které dnes odebírají klienti po celé ČR. 

 

S námi získáte okamžitě přístup k novým obchodním příležitostem!

DSC01668

Zázemí máme v Brně, ale obchodní zastoupení poskytujeme po celé ČR. 

Staňte se součástí TGC

Patříme mezi největší správce služeb domácností v ČR. Pro obsluhu požadavků našich klientů i další rozšiřování našich projektů, hledáme partnerské firmy, motivované obchodní sítě a konzultanty, kteří se nebojí nových výzev.

„Nabízíme příležitost pro společnosti, větší týmy i jednotlivce, kdekoliv po celé ČR.“

Výhody spolupráce s TGC:

S námi budete součástí profesionálního týmu, kde se budete cítit jako doma!

Máme spokojené klienty, partnery i zaměstnance

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s našimi klienty, partnery i zaměstnanci. Spokojenost klienta je pro nás to nejdůležitější a proto k našim klientům přistupujeme s osobním nadšením a s pokorou. Díky tomu s námi většina klientů spolupracuje dlouhodobě, což přináší nejen finanční výhody i obchodním sítím a konzultantům. 

 

Také s Vámi chceme dlouhodobě spolupracovat na oboustranně výhodné bázi. Díky silnému zázemí vyplácíme nadstandardní provize a máme jeden z nejnižších podílů vratek na trhu. Pro manažery nabízíme motivační program s dlouhodobou vizí a pro konzultanty silné zázemí a nadstandardní back-office podporu. 

Do projektu Šetříme občanům jsem zapojena již přes 3 roky a díky tomu jsem ušetřila přes 7 tis. Kč za energie. Mohu jen doporučit. 

Petra Nová
Klientka Občanům s.r.o.

V TGC mám kolem sebe profesionální tým lidí, na které se můžu spolehnout.

 
Miroslav Pilát
Vedoucí úseku

Díky našemu vstupu do TGC jsme získali finanční, materiální i personální zdroje pro další expanzi a v současné době probíhá rozšiřování dostupnosti našich služeb i do dalších krajů.

Jakub Březina
Majitel CUP Kominicství s.r.o.

Služby a produkty

Pro naše klienty zajišťujeme dlouhodobou správu vybraných služeb v domácnosti. Sledujeme změny na trhu tak, aby se klient nemusel o nic starat a vše hlídáme za něj. Klient tak má více času pro sebe a svou rodinu, protože veškeré zákonné povinnosti řešíme za něj. Přidejte se k nám, zpřístupněte tyto výhody také pro Vaše klienty a získejte díky tomu nové. 

 

Na osobní schůzce vám představíme model naší spolupráce a probereme, jakou formou zapojit vás a vaše obchodní zástupce. Vždy hledáme takovou formu spolupráce, která neohrozí důvěru vašich klientů. Poté zajistíme proškolení vašich konzultantů a zpřístupníme jim marketingové a obchodní materiály projektu. 

 

Základní výběr poskytovaných produktů ...

Energetika

Klientům poskytujeme dlouhodobou správu odběrných míst s hlídáním platnosti smluv, ceny a zajištěním trvalé úspory.

Finanční služby

Evidujeme klientům finanční a pojišťovací smlouvy tak, aby k nim měl stále přístup. Upozorňujeme na blížící se termíny smluv a zajišťujeme konkurenční nabídky pro jednotlivé produkty.

Revize a servisy

Zajišťujeme profesionální služby v oblasti revizí a servisů. Pravidelně kontrolujeme spalinové cesty a komíny, hlídáme platnosti revizních správ a ty pro klienty archivujeme.

Neváhejte a domluvte si s námi schůzku

Začít spolupracovat s námi je jednoduché. Po předání vzájemných kontaktů se s vámi sejdeme, kde vám představíme možnosti spolupráce. Dohodneme se, jaká forma je pro vás výhodná a dohodneme manažerské  i obchodní podmínky. Poté vám zpřístupníme veškeré materiály, zajistíme školení a úspěšný obchod může začít. 

1. Kontakt

Neváhejte a napište nám. Máme pro vás připravený jedinečný produkt, který už dnes čerpají domácnosti po celé ČR a další na zapojení do našich projektů čekají. Oslovte je jako první!

2. Nastavení podmínek

Garantujeme vám ty nejlepší podmínek na trhu. Kromě okamžitých provizí nabízíme také trvalou spolupráci a průběžně provize nejen pro manažery, ale i pro váš obchodní tým.

3. Moderní on-line obchod

Vaši obchodníci získají přístup k nejmodernější obchodní platformě, která sdružuje služby domácností. Sjednání obchodu je tak mnohem jednodušší a efektivnější.

Na nic nečekejte a napište nám na spoluprace@tgc.cz. Osobně vám představíme naši skupinu TGC a rádi s vámi probereme možnosti spolupráce. 

Obchodní společnosti skupiny TGC